Informácie

O Fiji

Ste na správnom mieste, ak hľadáte čistú a osviežujúcu vodu, ktorá Vás dostane na úplne novú úroveň hydratácie. Predstavujeme Vám FIJI – neodolateľný prameň čistej, prírodou dotknutej vody, ktorá vzniká v srdci tichomorskej džungle na malom ostrove Viti Levu v Fiji.

Čo robí FIJI tak jedinečnou? Je to kombinácia niekoľkých faktorov, ktoré ju odlišujú od ostatných vôd na trhu. Naša voda pochádza z prameňov na osamelom ostrove, kde sa zachováva nedotknutá príroda a dokonalá rovnováha minerálov. Cestuje cez vrstvy vulkanického kameňa, ktoré ju prirodzene filtrujú a obohacujú o vzácne minerály, ktoré prospievajú vášmu telu.

FIJI je synonymom čistoty a kvality. Naša voda je odhaľujúcim kúskom prírody, obklopeným nezameniteľným modrým dizajnom našich ikonických fľašiek. Každý dúšok je čistá blaženosť, ktorá poskytuje vynikajúcu chuť a príjemnú osviežujúcu vlnu pre vaše vnútro.

Či už potrebujete hydratáciu počas náročného cvičenia, chcete si dopriať osvieženie počas pracovného dňa alebo hľadáte ideálneho spoločníka pre svoje dobrodružstvá, FIJI vám poskytne vynikajúci zážitok. Vychutnajte si tú najlepšiu vodu, ktorá vám prináša prírodu v jej najčistejšej forme.

Objavte FIJI ešte dnes a nechajte sa unášať jej exotickosťou.

fiji voda

Minerálne hodnoty

Oxid kremičitý (SiO2) 93mgl
Vápnik (Ca) 18mg/l
Dusičnany (NO3) 1mg/l
Horčík (Mg) 15mg/l
Sírany (SO4) 1mg/l
Sodík (Na) 18mg/l
Hydrogenuhličitany (HCO3) 153mg/l
Draslík (K) 5mg/l
Chloridy (Cl) 9mg/l
Rospustné látky spolu: 222mg/l
PH 7,7